MENÜ GERİ

RANDEVU OLUŞTUR

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz; 27/07/2005 tarihinde, Atlantis Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. unvanı ile merkezi İstanbul ili, Beyoğlu ilçesinde olmak üzere kurulmuştur. Genel Kurul Kararı ile Şirketimizin unvanı 22/09/2005 tarihinde Artı Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. olarak değiştirilmiştir. Bu tarihten itibaren de aynı unvan ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Şirketimiz; gerçek, tüzel, kamu tüzel kişilere ve kamu kurumlarına, gayrimenkul ve gayrimenkule bağlı hakların değer takdiri konusunda, gayrimenkul değerleme hizmeti sunmak amacı ile kurulmuştur. İlerleyen yıllarda bu hizmetlerine ilave olarak araç değerlemesi, makine-ekipman değerlemesi, gayrimenkul kira değer tespiti, kentsel dönüşüm, gayrimenkul paylaşımı ve Türk Vatandaşlığı kazanımı gibi farklı değerleme ve danışmanlık hizmetlerini de bünyesinde sunmaya başlamıştır.

T.C. Sermaye Piyasası Kurulu Başkanlığı Muhasebe Standartları Dairesi Başkanlığı’nın 04/10/2006 tarihli yazısı ile Sermaye Piyasasında Gayrimenkul Değerleme Yapmaya Yetkili Kuruluşlar Listesine alınmıştır. Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurumu’nun 08/03/2010 tarihli yazısı ile bankalara “gayrimenkul, gayrimenkul projesi veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerlemesi” hizmeti verme yetkisi verilmiştir.

11/01/2011 tarihi itibari ile Şirketimizin, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde yer alan merkez ofisi, Üsküdar ilçesine taşınmış, hizmetlerine bu adresinde devam etmektedir.

Şirketimiz, T.C. Sermaye Piyasası Kurulu Başkanlığı Muhasebe Standartları Dairesi Başkanlığı’nın 06/10/2021 tarihli yazısı ile tekrar Sermaye Piyasasında Gayrimenkul Değerleme Yapmaya Yetkili Kuruluşlar Listesine alınarak, hizmetlerine devam etmeye başlamıştır.

Sektörde ki 16 yıllık hizmet süremiz boyunca, gerek personelimizin gerek kurumsal yapımızın, bilgisini, tecrübesini ve donanımını geliştirmek önceliğimiz olmuştur. Sektörün, ilk kurulan şirketlerinden biri olarak, Şirketimizin ve sektörümüzün gelişimi için gerekli özveri ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Misyon

Varlıklarına ilişkin değerleme raporuna ihtiyaç duyan, tüm gerçek/tüzel kişi veya kurumlara, varlıkları hakkında doğru tespitlerle, çok yönlü analiz metotlarını kullanarak, gerçek değerine ulaşılan, değerleme raporumuzu en kısa sürede sunmak.

Vizyon

Hazırladığı her bir değerleme raporu ile, talep sahiplerine en doğru kararı vermelerine yardımcı olan, değerleme sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm gelişim ve yenilikleri kusursuzca uygulayarak, gerek değerleme sektörünün tüm katılımcıları, gerek tüm talep sahipleri düşüncelerinde, "Güven" kelimesinin karşılığı olan marka olmak.